Hizmetlerimiz

Yangın Otomasyon Sistemleri

B

ir yangının başlamasını erken tespit etmek, tüm bina sahipleri ve işletmeciler için kilit öneme sahiptir. İşte bu nedenle Asuz Teknoloji Bina Çözümleri, size erken uyarı ve maksimum yanıt süresi sağlayan Yangın & Can Güvenliği çözümlerini sunuyor.

Yangın algılama ve alarm sistemlerimizi bağımsız olarak ya da yangın algılama, hırsız algılama, erişim kontrolü ve video görüntülemenin tek bir sistem içinde birleştirildiği entegre güvenlik sistemi içinde kullanılabilir ve bu sayede iş yeri yangın güvenliğini iyileştirebilirsiniz.

Akıllı bina yönetimi sistemlerimizin entegrasyonu sayesinde, havalandırma sistemi yangının çıktığı alanda devre dışı bırakılarak bu sayede mevcut oksijeni azaltmaktadır. Yangının kontrol altında tutulması için iklimlendirme ve havalandırma damperleri kapatılır. Duman çıkış sistemleri de kontrol edilebilir. Bildirim sistemleri devreye girer ve acil durum çıkışları otomatik olarak açılıp, aydınlatılarak, çalışanlar ve konukların güvenli şekilde tahliye edilmesini kolaylaştırır.

 

Diğer hizmetlerimizi görün

Diğer Hizmetler

Otel Otomasyon Sistemleri

Hizmetlerimiz

İP Santral-Santral Telefon Sistemleri

Hizmetlerimiz

Network-Server-Data Sistemleri

Hizmetlerimiz

İP Tabanlı Kamera Sistemleri

Hizmetlerimiz